آغاز پذیرش بدون‌ کنکور دانشجو در مؤسسه علمی‌کاربردی جهاد سمنان

[ad_1]

کلاس

سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از آغاز ثبت‌نام و شرکت در پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی در این مرکز خبر داد.

بر اساس اخبار اعلام شده، علی منصفی‌راد با اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌نام متقاضیان تحصیل پذیرش مهرماه۹۶، در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان آغاز شد و متقاضیان می‌توانند از امروز دوم مرداد به مدت دو هفته و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org  ثبت نام انجام دهند، همچنین داوطلبان می‌توانند با مراجعه حضوری به آدرس سمنان، میدان کوثر، ابتدای بلوار دانشجو امور مربوط به ثبت نام را انجام دهند.

وی ادامه داد: این مرکز در مقطع کاردانی در رشته های فناوری اطلاعات، کامپیوتر و تربیت مربی پیش دبستانی و در مقطع کارشناسی نیز در رشته‌های فناوری اطلاعات، امنیت اطلاعات، مدیریت امور فرهنگی، عمران و معماری دانشجو می‌پذیرد.

سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان در پایان خاطرنشان کرد: کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی هستند، می‌توانند در پذیرش دانشجو دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در مؤسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان ثبت‌نام و شرکت کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *