اجرای طرح ضیافت اندیشه اساتید در ۲۲۱ دانشگاه سراسر کشور

[ad_1]

به خبر خبرنگاران حوزه دانشگاه به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، در این مراسم، حجت الاسلام دکتر علی عارفی با بیان اینکه طرح دانش‌افزایی اساتید از سال ۹۰ آغاز شده و نخستین طرح ضیافت در این سال در کرمان عملیاتی شد، اظهار داشت: تا امسال حدود یک‌هزار و ۷۱۰ استاد از اساتید دانشگاه علوم پزشکی زیر پوشش برنامه‌های این طرح در استان قرار گرفتند و مدارک لازم برای آنان صادر شد.

وی با بیان اینکه حدود ۲۲۱ دانشگاه در سطح کشور این طرح را اجرا می‌کنند، بیان داشت: دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان در اجرای طرح ضیافت اندیشه اساتید و اعضای هیأت علمی از دانشگاه‌های برتر کشوری به شمار رفته و در استان کرمان نیز رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم ‌پزشکی کرمان با اشاره به استقبال بالای اساتید از این طرح افزود:تاکنون ۱۵ دوره ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شده و در شهریور ماه سال گذشته توانستیم این طرح را در خارج از کشور و در شهر نجف اشرف برگزار کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین عارفی تعداد شرکت‌کنندگان در طرح امسال دانشگاه را ۱۱۰ نفر اعلام کرد و افزود: تعداد ۶۳ نفر خانم و ۴۴ نفر آقا در این دوره شرکت کردند و تمام تلاش ما بر این بود که به بهترین شکل ممکن دوره برگزار شود و بهترین اساتید در این دوره انتخاب شدند.

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *