اعلام آمادگی جهاددانشگاهی برای انتقال فناوری به اوگاندا

[ad_1]

رئیس جهاد دانشگاهی که به همراه هیاتی از جهاد دانشگاهی وزیر امور خارجه کشورمان را در سفر به کشورهای آفریقایی همراهی می‌کند، اعلام کرد جهاد دانشگاهی آماده انتقال فناوری به اوگاندا است.

بر اساس اخبار اعلام شده، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در دیدار با رییس جمهور اوگاندا با اشاره به حضور رییس جهاددانشگاهی و نیز رییس پژوهشگاه رویان در جلسه مذکور، رییس این نهاد را به عنوان متولی یکی از بزرگترین مراکز تحقیقاتی ایران معرفی و از رویان به عنوان موسسه پیشرو در جهان یاد کرد همچنین خبر دکتر طیبی از مذاکرات هیات اعزامی با صنعتگران، دانشگاهیان و تجار از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.

رئیس جهاد دانشگاهی همچنین از محل دیدار با پروفسور کووسیکا رییس مرکز تحقیقات صنعتی اوگاندا به صورت تلفنی با نخست وزیر این کشور صحبت کرد و برای همکاری‌های علمی و انتقال فناوری به اوگاندا اعلام آمادگی کرد.

پیش از این تماس تلفنی، رییس مرکز تحقیقات صنعتی اوگاندا با ابراز شگفتی از پیشرفت های علمی جهاددانشگاهی گفته بود: این همان سازمانی است که ما علاقه به ارتباط با آن را داریم و آرزو می کنیم روزی در کشورمان همانندش را داشته باشیم. 

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *