اعلام رشته‌های ورزشی مورد تایید آموزشی و تمرینی دانشگاه آزاد

[ad_1]

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای رشته‌های ورزشی مورد تایید جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی و تمرینی ویژه دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان را اعلام کرد.

بر اساس اخبار اعلام شده، دکتر کلانتری در این بخشنامه آورده است: با عنایت به سیاست دانشگاه در خصوص تعمیم و توسعه فرهنگ ورزش با هدف غنی سازی و پر بار کردن اوقات فراغت دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه (بانوان و آقایان) و افزایش سطح سلامت و مهارت های جسمانی ایشان و با استناد به بخشنامه شماره ۹۴۴۲۱/۲۹ مورخ ۲۸ در ۹۳ رشته های مجاز به منظور برگزاری دوره های مورد بحث اعلام می شود.

براساس بندهای این بخشنامه واحدها و مراکز دانشگاهی می توانند با در نظر گرفتن میزان علاقمندی و با استناد به بخشنامه ۲۷۰۵۰/۲۹ مورخ ۱۴ تیر ۹۵ نسبت به برگزاری دوره ها و پرداخت حق التعلیم مربیان مورد نظر در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اقدام کنند.

گفتنی است رشته های ورزشی مورد تایید جهت برگزاری کلاس های آموزشی و تمرینی ویژه دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان شامل فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال، کاراته، تکواندو،کشتی فرنگی و آزاد، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج، شنا، جودو، دوومیدانی، وزنه برداری، ووشو، ژیمناستیک، اسکواش، ایروبیک، آمادگی جسمانی، تی آر ایکس، کراس فیت، پیلاتس، فریز بی، دارت، کبدی، طناب کشی و کوهنوردی است.

به اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، در این بخشنامه تاکید شده در سایر رشته ها در صورت وجود تقاضا و امکانات مورد نیاز، واحدها و مراکز می توانند از طریق کسب مجوز از اداره کل ورزش و تربیت بدنی نسبت به برگزاری کلاس های مذکور اقدام کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *