امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در «جشنواره سیمرغ»

[ad_1]

۲۷ بهمن ماه آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره بین‌المللی سیمرغ است و تا تاریخ ۲۵ بهمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیشترین ثبت‌نام را انجام داده است.

بر اساس اخبار اعلام شده٬ دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی حداکثر تا امروز، ۲۷ بهمن ماه فرصت دارند تا در این جشنواره ثبت نام کنند و تا ۲۸ بهمن ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه‌های دانشگاهی جشنواره تحویل دهند.

همچنین دانشگاه‌های غیر علوم پزشکی و  (سراسر کشور) حداکثر تا ۲۷ بهمن فرصت ثبت‌نام در جشنواره بین‌المللی سیمرغ را دارند و باید تا تاریخ ۳۰ بهمن آثار خود را به دبیرخانه دائم جشنواره در تهران ارسال کنند. به آثاری که بعد از مهلت مذکور ثبت نام شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

به اعلام مفدا، بر این اساس و تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ثبت ۲۶۱۰ اثر بیشترین تعداد ثبت نام را دارد و علوم پزشکی اصفهان با ۲۴۰۷ و علوم پزشکی کرمانشاه با ۲۱۱۵ اثر در جایگاه بعدی قرار دارند. 

جشنواره بین‌المللی سیمرغ که نامش برگرفته از سیمرغ افسانه‌ای در ادبیات ایران به عنوان مرغ درمانگر و نماد جدید جامعه پزشکی است، در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، بهار ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با شعار ” سالم زیستن، هنر است” تلاش دارد که سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیا و اولیا الهی است، در جامعه دانشگاهی کشور ترویج کند.

انتهای پیام 

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *