امضا تفاهم‌نامه همکاری میان دانشکده ارتباطات تهران مرکز با سازمان قرآنی دانشگاهیان

[ad_1]

دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به منظور توسعه و ترویج فرهنگ قرآن کریم در کشور و تقویت تعاملات رسانه‌ای تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

بر اساس اخبار اعلام شده، در بخشی از این تفاهم‌نامه که بین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به نمایندگانی حمید صابرفرزام و دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی به نمایندگی سید وحیدعقیلی منعقد شده، بر مشارکت در توسعه و ترویج مفاهیم قرآن کریم و تربیت خبرنگار قرآنی در جامعه دانشگاهیان دانشگاه تهران مرکز، دانشجویان، استادان و اعضای هیأت علمی، کارکنان و خانواده ایشان، برگزاری مشترک همایش‌ها، جشنواره‌ها، مسابقات، کارگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و برنامه‌های قرآنی، پوشش اخبار فعالیت‌های قرآنی دانشگاه تهران مرکز با راه‌اندازی دفتر ایکنا مستقر در دانشگاه تاکید شده است.

سید وحید عقیلی، رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه واحد تهران مرکز در جریان این تفاهم‌نامه بازدیدی را از خبرگزاری ایکنا و فعالیت‌های پیرامون آن انجام داد و ضمن ارزیابی عالی فعالیت‌های ایکنا، افزود: ما باور نمی‌کنیم که یک خبرگزاری تخصصی بتواند تا این حد فعالیت و کار کند.

وی با اشاره به ارزشمند بودن فعالیت‌های کانون خبرنگاران ایکنا نبأ، افزود: این اقدامات بسیار قابل تأمل و ارزشمند است. مسیر و هدف این حرکت که آگاهی‌رسانی در شیوه پیاده‌سازی ارزش‌های قرآنی خبرگزاری است بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *