بررسی "رابطه هدفمند اشتغال و تحصیل" در دانشگاه فنی و حرفه‌ایدبیر اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه‌ای از برگزاری این اجلاس با هدف توجه به رابطه هدفمند اشتغال و تحصیل در ۲۷ شهریور ماه جاری خبر داد.

بر اساس اخبار اعلام شده، مهندس سعید نجفی زنگنه در اولین جلسه هماهنگی کمیته ها برای اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه‌ای اظهار کرد: این گردهمایی با هدف ایجاد بستر مناسب جهت نمایش دستاوردها، انتقال دانش و مهارت های کسب شده، شرکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری، برگزاری کارگاه‌ها و نمایشگاه‌ها، ارائه و تحلیل طرح های نوین دانشگاه فنی و حرفه ای در حوزه های مختلف، تحول در برنامه های درسی مراکز با رویکرد تربیت نیروهای کارآفرین و بازنگری اهداف و وظایف مراکز برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: سخنرانی مقامات شاخص در سطح کشوری با محوریت نظام مهارتی، رونمایی از طرح ها و برنامه های آتی، هم اندیشی رؤسا و معاونین، نمایشگاه دستاوردها و توان تولید دانشگاه فنی و حرفه‌ای از مهمترین فعالیت‌های این اجلاس خواهد بود.

نجفی زنگنه در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری کارگروه های تخصصی، استقبال از نقد و نظر و همچنین کاربردی کردن تمامی برنامه های اجلاس این بستر مهم را به یک دوره ضمن خدمت قابل استفاده برای شرکت کنندگان تبدیل خواهد کرد که خروجی آن در تحول و پویایی نظام مهارتی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

دبیر اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه‌ای در پایان تاکید کرد: اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه ای متشکل از معاونین و مدیران ستادی، روسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های سراسر کشور، معاونین و مسئولین حراست مراکز تابعه ۲۷ شهریور ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیاممنبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *