بررسی "رابطه هدفمند اشتغال و تحصیل" در دانشگاه فنی و حرفه‌ای

[ad_1]

دبیر اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه‌ای از برگزاری این اجلاس با هدف توجه به رابطه هدفمند اشتغال و تحصیل در ۲۷ شهریور ماه جاری خبر داد.

بر اساس اخبار اعلام شده، مهندس سعید نجفی زنگنه در اولین جلسه هماهنگی کمیته ها برای اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه‌ای اظهار کرد: این گردهمایی با هدف ایجاد بستر مناسب جهت نمایش دستاوردها، انتقال دانش و مهارت های کسب شده، شرکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری، برگزاری کارگاه‌ها و نمایشگاه‌ها، ارائه و تحلیل طرح های نوین دانشگاه فنی و حرفه ای در حوزه های مختلف، تحول در برنامه های درسی مراکز با رویکرد تربیت نیروهای کارآفرین و بازنگری اهداف و وظایف مراکز برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: سخنرانی مقامات شاخص در سطح کشوری با محوریت نظام مهارتی، رونمایی از طرح ها و برنامه های آتی، هم اندیشی رؤسا و معاونین، نمایشگاه دستاوردها و توان تولید دانشگاه فنی و حرفه‌ای از مهمترین فعالیت‌های این اجلاس خواهد بود.

نجفی زنگنه در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری کارگروه های تخصصی، استقبال از نقد و نظر و همچنین کاربردی کردن تمامی برنامه های اجلاس این بستر مهم را به یک دوره ضمن خدمت قابل استفاده برای شرکت کنندگان تبدیل خواهد کرد که خروجی آن در تحول و پویایی نظام مهارتی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

دبیر اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه‌ای در پایان تاکید کرد: اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه ای متشکل از معاونین و مدیران ستادی، روسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های سراسر کشور، معاونین و مسئولین حراست مراکز تابعه ۲۷ شهریور ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *