بررسی راهکارهای تبادلات بین‌المللی دانشگاه تربیت‌مدرس در یک همایش علمی

[ad_1]

همایش یک روزه «بین‌المللی‌سازی دانشگاه تربیت مدرس» 24 آبان ماه امسال در راستای طرح تحول راهبردی دانشگاه، در سالن شهید چمران این دانشگاه برگزار می‌شود.

بر اساس اخبار اعلام شده، این همایش علمی با هدف بررسی راهکارهای تبادلات بین‌المللی، نقل و انتقال دانشجو در صحنه بین‌الملل و بسترهای بین‌المللی شدن دانشگاه تربیت مدرس از سوی پردیس بین‌الملل این دانشگاه برگزار می‌شود.

در این همایش یک روزه پس از سخنرانی دکتر محمدتقی احمدی، رییس دانشگاه تربیت مدرس در خصوص اهمیت بین‌المللی شدن این دانشگاه، دکتر “فرانس اشتوکل” مسئول دفتر و نماینده DAAD در ایران به سخنرانی در خصوص علوم و تحقیقات در آلمان، بورسیه‌ها و روابط آکادمیک می‌پردازد.

دکتر سمنانیان، استاد گروه فیزیولوژی دانشگاه تربیت مدرس نیز به ارائه تجربیات گروه فیزیولوژی در خصوص فعالیت‌های بین‌المللی می‌پردازد.

در این همایش دکتر محمد تقی احمدی، رییس دانشگاه در خصوص اهمیت بین‌المللی شدن دانشگاه سخنرانی خواهند کرد.

سخنرانی با موضوع “نقل و انتقال دانشجو در صحنه بین‌الملل” و “بین‌المللی شدن دانشگاه ” از دیگر برنامه‌های این همایش است که به ترتیب از سوی دکتر غلامرضا ذاکر صالحی، محقق موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی کشور و دکتر علی اکبر صبوری، ناظر دانشگاه در پروژه ارتقای 5 دانشگاه برتر کشور به تراز بین ‌المللی ارائه خواهد شد.

میزگرد اعضای شورای همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه تربیت مدرس پایان‌بخش این همایش یک روزه خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *