برنامه درسی دوره کارشناسی "مدیریت آماد" تصویب شد

[ad_1]

برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” در جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی تصویب شد.

بر اساس اخبار اعلام شده، دکتر منصور غلامی در هشتصد و هشتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی با اعلام این مطلب اظهار کرد: باید شورای عالی برنامه‌ریزی را به سمت استانداردسازی و تدوین سیاست‌های کلان سوق دهیم و تا حد ممکن اختیارات این حوزه به دانشگاه‌ها واگذار شود.

در این جلسه، برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” که توسط کمیته نظامی انتظامی پیشنهاد شده بود، مطرح شد و به تصویب رسید.

همچنین در این جلسه کلیات طرح واگذاری اختیارات آموزشی به دانشگاه‌ها مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد مصادیق اختیارات در حوزه معاونت آموزشی متناسب با جایگاه مراکز آموزش عالی در نظام سطح‌بندی در اسرع وقت مشخص و به دانشگاه‌های مجری ابلاغ شود.

به اعلام اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در ادامه هشتصد و هشتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی، تعدادی از برنامه‌های پیشنهادی دانشگاه‌های سطح یک نیز با استناد به آیین‌نامه واگذاری اختیارات برنامه‌ریزی درسی به دانشگاه‌ها به اطلاع و تایید شورای عالی برنامه‌ریزی رسید. این برنامه‌ها از مهر ۱۳۹۷ در تمامی دانشگاه‌ها پس از کسب مجوز شورای گسترش آموزش عالی قابل اجرا هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *