برنامه درسی دوره کارشناسی "مدیریت آماد" تصویب شدبرنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” در جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی تصویب شد.

بر اساس اخبار اعلام شده، دکتر منصور غلامی در هشتصد و هشتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی با اعلام این مطلب اظهار کرد: باید شورای عالی برنامه‌ریزی را به سمت استانداردسازی و تدوین سیاست‌های کلان سوق دهیم و تا حد ممکن اختیارات این حوزه به دانشگاه‌ها واگذار شود.

در این جلسه، برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” که توسط کمیته نظامی انتظامی پیشنهاد شده بود، مطرح شد و به تصویب رسید.

همچنین در این جلسه کلیات طرح واگذاری اختیارات آموزشی به دانشگاه‌ها مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد مصادیق اختیارات در حوزه معاونت آموزشی متناسب با جایگاه مراکز آموزش عالی در نظام سطح‌بندی در اسرع وقت مشخص و به دانشگاه‌های مجری ابلاغ شود.

به اعلام اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در ادامه هشتصد و هشتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی، تعدادی از برنامه‌های پیشنهادی دانشگاه‌های سطح یک نیز با استناد به آیین‌نامه واگذاری اختیارات برنامه‌ریزی درسی به دانشگاه‌ها به اطلاع و تایید شورای عالی برنامه‌ریزی رسید. این برنامه‌ها از مهر ۱۳۹۷ در تمامی دانشگاه‌ها پس از کسب مجوز شورای گسترش آموزش عالی قابل اجرا هستند.

انتهای پیاممنبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *