خبر برگزاری روز دوم ششمین دوره مسابقات مناظره منطقه‌ای دانشجویان ایران

[ad_1]

دومین روز ششمین دوره مسابقات مناظره منطقه ای دانشجویان ایران ” نشان خواجه نصیرالدین طوسی، منطقه ی شمال کشور ” به میزبانی جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی و معاونت فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی روز گذشته در سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه برگزار شد.

بر اساس اخبار اعلام شده، دومین روز ششمین دوره مسابقات مناظره منطقه ای دانشجویان ایران با حضور 8 تیم از تهران، مازندران، گیلان، خراسان شمالی، قزوین، دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

بر این اساس،ابتدا تیم «حس هفتم» از تهران به عنوان تیم موافق با تیم «دیالکتیک» از گیلان به عنوان تیم مخالف با گزاره ” مهمترین دلیل بالا رفتن آمار طلاق، ضعف در مهارت های ارتباطی زوجین است ” به مناظره پرداختند که در این مناظره تیم گیلان بعد از ارزیابی داوران به مرحله بعد راه پیدا کرد.

تیم «دیالمه» از خراسان شمالی به عنوان تیم موافق با تیم «جدال احسن» از قزوین به عنوان تیم مخالف با  گزاره ” پذیرش منشور حقوق بشر از سوی کشورها نتوانسته در جهت کاهش نقض حقوق انسانها موثر واقع شود ” مناظره کرد و تیم «جدال احسن» از قزوین راهی مرحله بعد شد.

سپس تیم «راه سوم» از دانشگاه علم و صنعت به عنوان تیم موافق و تیم «نجوا» از دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان تیم مخالف با گزاره ” رفتار اشتباه نخبگان و چهره‌های مشهور، عامل اصلی بی اخلاقی در جامعه است ” به بحث و مناظره نشستند و تیم «راه سوم» از دانشگاه علم و صنعت راهی دور بعدی مناظرات شد.

همچنین تیم «راه سوم» از مازندران به عنوان تیم موافق و تیم «پایدیا» از قزوین با گزاره ” نگاه اقتصادی به فرهنگ آنرا به ابتذال می کشد ” به مناظره پرداختند که تیم مازندران به مرحله بعد رفت.

در مرحله نیم نهایی مناظرات 4 تیم برنده بدین ترتیب به مناظره پرداختند: «جدال احسن» از قزوین به عنوان تیم مخالف و تیم «دیالکتیک» از گیلان به عنوان تیم موافق با گزاره “هزینه بالای فعالیتهای سیاسی در جامعه عامل اصلی بازدارنده توسعه سیاسی است ” با یکدیگر مناظره نمودند که در نهایت تیم «جدال احسن» از قزوین به مرحله فینال راه یافت.

همچنین تیم «راه سوم» از مازندران به عنوان مخالف و تیم «راه سوم» از دانشگاه علم و صنعت به عنوان موافق با گزاره ” خدمت سربازی به نفع امنیت کشور است ” مناظره نمودند که تیم مازندران فینالیست بعدی این دوره از مسابقات بود. 4 تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی به مسابقات کشوری راه یافتند.

به خبر روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی، همچنین هیئت داوران روز دوم مسابقات متشکل از دکتر صفار زاده عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا ، دکتر حسین محمدی، عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی، دکتر مهری السادات موسوی، جامعه شناس ، دکتر زری سعیدی، دکتر اشکان رستگار، حقوقدان و مدرس دانشگاه و دکتر تقوی به ارزیابی مناظرات و انتخاب گروه های منتخب پرداختند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *