رئیس سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت(ع) دانشگاه‌های کشور منصوب شد

[ad_1]

طی حکمی از سوی دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان رئیس سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت(ع) دانشگاه‌­های سراسر کشور منصوب شد.

بر اساس اخبار اعلام شده، در این حکم وزیر بهداشت با اشاره به تخصص، تعهد و تجارب ارزنده دکتر فراهانی و با توجه به این‌که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دوره سی‌و دوم جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه‌های سراسر کشور  میزبان این رویداد بزرگ قرآنی دانشگاه‌های سراسر کشور است، معاون فرهنگی و دانشجویی خود را به عنوان رئیس سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت(ع) دانشگاه­های کشور منصوب کرد.

وزیر بهداشت در این حکم ابراز امیدواری کرده است که رییس سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور با استعانت از خداوند متعال و برنامه‌ریزی و نظارت مناسب و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص، در راستای ترویج و توسعه فرهنگ قرآن و عترت(علیهم السلام) به‌عنوان زمینه‌ساز سلامت همه‌جانبه آحاد جامعه موفق و مؤید باشد.

به خبر مفدا، جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور، بزرگترین رویداد قرآنی جامعه دانشگاهی کشور است که هر ساله به میزبانی یکی از دستگاه‌های دانشگاهی کشور برگزار می‌شود.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سی‌ودومین دوره این جشنواره به عنوان دستگاه میزبان از سوی شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور انتخاب شده است.

مرحله پایانی سی‌و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های سراسر کشور به مدت سه روز از ششم تا هشتم آذرماه سال جاری به میزبانی وزارت بهداشت و در محل حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *