سوالات ارشد فراگیر ۹۶

پرسشی که بسیاری از متقاضیان و داوطلبان ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور همواره در جستجوی پاسخ آن هستند این است که چگونه می توانند به منابعی جامع و کامل جهت مطالعه نمونه سوالات آزمون های سال های قبل دسترسی پیدا کنند ؟ امروز می خواهیم پاسخ این پرسش را با معرفی یک سایت بسیار مفید به شما بدهیم ؛

همانطور که می دانید ، پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از دوطریق صورت می گیرد ؛

۱-از طریق آزمون سراسری کارشناسی ارشد

۲-از طریق برگزاری آزمون فراگیر کارشناسی ارشد

متقاضیان می توانند از هر دو روش جهت سنجش خود و نیز موفقیت در ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استفاده کنند. اما نکته ای که وجود دارد این است که درصورتیکه داوطلب چند دوره آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور را مطالعه کند ، براحتی می تواند از روش دوم (آزمون فراگیر ارشد)  مورد پذیرش قرار بگیرد. به همین دلیل دسترسی به یک منبع جامع و معتبر جهت دریافت این آزمون ها بسیار سرنوشت ساز می باشد . اما چگونه می توان به آزمونهای سالیان قبل فراگیر دسترسی پیدا کرد؟

پاسخ بسیار ساده است ؛ شما می توانید با ورود به  سایت کتابخانه الکترونیکی پیام نور (به آدرس www.pnueb.com) و بخش فراگیر آن به کلیه آزمون های فراگیر دوره های قبل دسترسی داشته باشید .  در این بخش تمامی نمونه سوالات فراگیر به تفکیک دانشکده و رشته لیست شده است که این دسته بندی موجب راحتی کاربران خواهد بود .

کافی است ابتدا دانشکده و سپس رشته مورد نظر خود را از صفحه اصلی سایت انتخاب کنید تا صفحه ای شامل کتابچه ای از مجموعه آزمون های فراگیر برگزار شده در  رشته مورد نظر به شما نشان داده شود .

بطور مثال اگر شما متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی هستید ، می توانید از بخش دانشکده علوم اجتماعی رشته جامعه شناسی را انتخاب کرده و به کلیه نمونه سوالات آزمون فراگیر جامعه شناسی دسترسی پیدا کنید .

درپایان خاطرنشان می کنیم که با وجود سایت PNUEB پذیرش در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، به هیچ عنوان دشوار نخواهد بود .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *