معرفی دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد یزد

دانشگاه آزاد یزد با قدمت ترین و بزرگترین مرکز آموزش عالی استان از بعد کمی می باشد .در استان یزد در حال حاضر ۶۰ مرکز آموزش عالی وجود دارد که با توجه به قدمت دانشگاه آزاد اسلامی و فارغ التحصیلی بیش از ۴۵۰۰۰ هزار نفر این دانشگاه توانسته جایگاه ویژه ای در بین مردم استان و حتی شهرهای دیگر داشته باشد.

حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

حوزه آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با۲۶ رشته تحصیلی دکتری، ۸۵ رشته تحصیلی کارشناسی ارشد و بیش از ۶۰ رشته کارشناسی خدمات علمی و آموزشی خود رابه ۱۵۰۰۰ دانشجو ارائه می نماید.

حوزه معاونت پژوهش و فناوری

این دانشگاه در حوزه پژوهشی با ارائه بیش از ۲۳۶کتاب، ۶۵۰مقاله ISI ،‌ ۲۷۵ مقاله علمی پژوهشی، ۶۸۰۰۰پایان نامه ( ۶۰۰۰۰ کارشناسی، ۷۵۰۰ ارشد، ۴۰ دکتری تخصصی و ۸۶۰ حرفه ای)، با داشتن ۵۳ آزمایشگاه و ۳۴ کارگاه، ۲۶۰ طرح تحقیقاتی خاتمه یافته ، ۶۰ طرح در دست اجرا از ،‌ بیش از ۱۵همایش ملی اجرا شده،۵۰ ثبت اختراع و در بخش فنی با  ۳۰پرسنل،۸۴ آزمایشگاه،   ۲۱۰۵ عدد تجهیزات و ۹۱ خدمت ثبت شده و ۱۹ تفاهم نامه در دست اجرا نقشی برجسته در تولید علم دارد.

سایت دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد یزد دارای سایت مرجع برای استفاده دانشجویان و اساتید و سایر عموم است. از آنجا که دانشگاه آزاد یزد دانشکده های متعددی دارد(از جمله دانشکده مهندسی ، دانشکده علوم پایه ، دانشکده معماری ، دانشکده علوم انسانی و . . .) هر یک از این دانشکده ها بخشی در سیت اصلی دارند.

مثلا بخش اخبار علوم انسانی ، اخبار حسابداری و …

———————————————————————————

نتیجه گیری: دانشگاه آزاد یزد یکی از مراکز بزرگ علمی آموزشی این شهر می باشد که هر ساله تعداد زیادی دانشجو را پذیرش می نماید . دانشگاه آزاد یزد گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل می باشد.

 منبع:سایت دانشگاه آزاد یزد

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

۳ Replies to “معرفی دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد یزد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *