پارک فناوری کشاورزی در ورامین راه اندازی شود

[ad_1]

به خبر منابع رسمی، محمد مهدی طهرانچی، بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای همکاری در زمینه فعالیت هر چه بهتر و بیشتر در مراسم ملی انقلابی اسلامی را اعلام کرد و افزود: مراسم ملی و انقلابی یادآور رشادت ها و فداکاری های مردم و شهیدان این مرز و بوم است.

وی اظهار داشت: با توجه به تغییر رویکردی که در دانشگاه آزاد اسلامی به وجود آمده است، دانشگاه آزاد نیز در راستای رهنمود های رهبری و ولایت حرکت کرده و در اشتغال و اقتصاد مقاومتی و فعالیت های فرهنگی فعالیت های پررنگ تری خواهد داشت.

طهرانچی با بیان این که ورامین به عنوان  قطب کشاورزی و دامداری محسوب می شود، تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید  در این زمینه ها و همچنین در زمینه رشته صنایع غذایی اقدامات جدی تر کرده و تمام برنامه هایی که دانشگاه آزاد ورامین دنبال می کند، در حول این محور باشد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بر راه اندازی پارک فناوری در شهرستان ورامین تاکید کرد و افزود: این پارک باید طبق رشته های درسی موجود در مراکز علمی ورامین راه اندازی شود، تا زمینه ایجاد اشتغال و افزایش تولید در این شهرستان، به خصوص برای فارغ التحصیلان دانشگاهی مفید واقع شود.

حجت الاسلام محسن محمودی نیز در این دیدار طی سخنانی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی باید در مراسم انقلاب نقش آفرینی کرده و حضور بیشتری داشته باشد.

وی افزود: پایان نامه های دانشجویی به سوی مباحثی چون ترور و حوادث دهه ۶۰ جهت دهی شود، زیرا فهم حوادث دهه ۶۰ برای نسل امروز، به خصوص دانشجویان و اهل علم، اهمیت بسزایی دارد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: با توجه به تحول مدیریتی که در دانشگاه آزاد اسلامی شاهد بودیم ، امید بر آن است که دانشگاه و دانشجویان نقش و حضور پررنگ تری در مراسم های انقلاب ایفا کنند.

بر اساس این خبر، حسینعلی شیبانی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین، پیشوا و قرچک نیز در این دیدار حضور داشت.

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *