چابک سازی و کوچک‌تر کردن ساختار دانشگاه آزاد

[ad_1]

رییس دانشگاه آزاد با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه برای چابک سازی و کوچک‌تر کردن ساختار دانشگاه افزود: با توجه به تغییرات دانشگاه آزاد ضرورت وجود برخی معاونت‌ها دیگر در این دانشگاه احساس نمی‌شود و این معاونت‌ها تحت عنوان اداره کل ادامه کار می‌دهند.

به اعلام خبرنگار ایسنا، فرهاد رهبر در اولین نشست خبری خود به عنوان رییس دانشگاه آزاد که امروز در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه برای چابک سازی و کوچک تر کردن ساختار دانشگاه آزاد افزود: با توجه به تغییرات دانشگاه آزاد وجود برخی معاونت ها دیگر در این دانشگاه احساس نمی شود و این معاونت‌ها تحت عنوان اداره کل ادامه کار می‌دهند.

وی با اشاره به کاهش ساخت و سازها و فعالیت های عمرانی در دانشگاه آزاد اسلامی افزود: ضرورتی برای ادامه فعالیت معاونت عمرانی وجود ندارد و این معاونت تحت عنوان اداره کل تحت نظر معاونت دیگری ادامه فعالیت خواهد داد و از تجربه‌ها و اطلاعات مهندس هاشمی به عنوان مشاور قطعا استفاده خواهد شد البته اگر دغدغه‌های ایشان در شورای شهر وقت کافی برایشان باقی بگذارد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه ” سیاسی کاری” یکی از مشکلاتی است که کشور از آن رنج می‌برد، اظهار کرد: این سیاسی کاری در تمام نهادها،سازمان‌ها و دستگاه‌ها وجود دارد و افراد حزبی همانند افراد قبیله ای هستند که تنها بعه دنبال تامین منافع قبیله خود هستند.

وی با بیان اینکه سیاسی کاری سم مهلکی است برای کشور و باید وحدت کلمه داشته و دنبال تخریب یکدیگر نباشیم افزود: سیاست ما استفاده از توان کشور به دور از گرایشات سیاسی در برنامه های دانشگاه آزاد است.

رهبر ادامه داد: هر کسی وارد سازمان جدیدی می‌شود می گوید ویرانه‌ای تحویل گرفتیم ولی من می‌گویم دانشگاه آزاد اسلامی درخت تنومندی است که تا اینجا پیشرفت داشته و من از مدیران قبلی بابت زحماتشان برای ارتقاء دانشگاه تشکر می‌کنم.


ادامه دارد

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *